O nas

 

Nasza firma istnieje na rynku już kilkanaście lat. Przez cały okres naszej działalności służyliśmy klientom swym doświadczeniem i profesjonalizmem, przez co zyskaliśmy wśród nich ogromne zaufanie.
Główną specjalizacją naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie mebli kuchennych, łazienkowych, sklepowych i biurowych, a także wyposażania sypialni.
Nasza firma to nie tylko fabryka mebli, ale także nowoczesny salon meblowy. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, sklepami oraz fabrykami mebli drewnianych, których produkty można zobaczyć w naszej ofercie. W naszym salonie oferujemy także szeroką gamę mebli własnego projektu i wykonania.


Zamówienia przyjmujemy od firm oraz od klientów indywidualnych. Na życzenie klienta wykonujemy meble na podstawie dostarczonego projektu lub projektu stworzonego w naszej firmie. Meble zamówione u nas projektujemy bezpłatnie. Projektujemy meble dopasowane do pomieszczenia, w którym będą się znajdowały. Dzięki naszym wykwalifikowanym grafikom i projektantom, klient ma możliwość obejrzenia całej kompozycji mebli w pomieszczeniu, zanim jeszcze zostaną wykonane. Posiadamy własną lakiernię. Wykonujemy meble dowolnego kształtu i w dowolnej gamie kolorystycznej. Dajemy klientowi mozliwosc wybrania barwy produktu z wzornika NCS, liczacego 1500 odcieni.
  

 Warunki gwarancji  Warunki montażu Instrukcja użytkowania